Asi se trochu pochlubím...cesta za vzděláním..

11. března 2007 v 21:52 | já a jenom já, jsem autor... |  Něco o mě, vlastně o nás...
Mamka říká - NAPIŠ TO NA BLOG, TŘEBA TO NĚKOHO ZAJÍMÁ, NIKDY NEVÍŠ KOHO TÍM POTĚŠÍŠ... - tak to tedy napíšu..

Ve škole na nástěnce bylo začátkem února barevné oznámení "BLAHOPŘEJEME !!! "
Byl to seznam asi patnácti studentů z řad pěti ročníků dálkařů, kteří měli vyznamenání. Z víc jak stovky lidí - patnáct - to nebylo moc..., jsme si s mamkou říkaly. Stály jsme před nástěnkou a tím papírem, já teda seděla.., a nevěřícně jsme koukaly. Teda zíraly...! Mamka slzela a já nevěřila svým očím! Na seznamu jsem s průměrem 1,17 byla já na čtvrtém místě. Neuvěřitelné! Čtvrtý ročník obchodní akademie, jsem jediný vozíčkář mezi zdravými studentya jsem na čtvrtém místě.
"Maruško, chápeš to? Nikdy nemělas žádnej tahák, nikdy jsi neopsala tajně ani řádku, a jsi ve čtvrťáku čtvrtá! Nahráváš si všechno v hodinách na diktafon a doma přepisuješ a - jsi čtvrtá! Jsi fakt dobrá, chápeš to, Mařenko?"
Chápu to, nějak jsem tomu trochu nevěřila na tý nástěnce, ale je to tak. Na oslavu jsme si koupily s mamkou "pizzu s krevetkama" a dostala jsem krásný dárek - web kamerku k počítači. Je to boží ... a srandovní. Hned jsem si to nainstalovala a používám. Už to má plno lidí na Skype a ICQ, tak jsem koukala na kamaráda Hynka po pěti letech na Floridu, na jiného - Damiena - do Francie a na kamarádku Editu a Danču... no je to paráda, že kecáme a vidíme se..!
Tak toto mi přineslo to první pololetí ve škole - dobrej pocit, pizzu s krevetkami za 165,- .. a dáreček - web kamerku k počítači. Třeba to někoho zajímá..., nevím...
Vždycky vyjde slunce....
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Madonna Madonna | E-mail | Web | 24. ledna 2011 v 11:58 | Reagovat

Supper gratulace ted začnu šprtat":D

2 Claire Claire | 29. července 2011 v 21:09 | Reagovat

seš opravdu dobrá :) *thumbs up* tvůj blog je fakt skvělej! :) Frída Kahlo byla neskutečně nadaná žena, a její manžel Diego Rivera jak by smet... budeš nejspíš milá a opravdu chytrá holka ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama