BOLEK POLÍVKA - CESTA ZA ZAJÍMAVÝM ČLOVĚKEM..

11. března 2007 v 21:30 | AUTOR JSEM JÁ |  setkávání..

PRÁZDNINOVÉ SETKÁNÍ S "KRÁLEM" - boží zážitek...


"Jely jsme v srpnu s mamkou na pár dní na Moravu na oslavu osmdesátin babičky. Jeden den jsme si udělaly výlet do Olšan na farmu Bolka Polívky. Prošly jsme se kolem nádherných koní a navštívily indiánskou vesničku, kde třikrát denné pořádají "indiáni" představení pro děti. Viděly jsme kozy, a taky tři pštrosy co mají "nožiska a krčiska", jak říkala ta malá babička ve filmu "Dědictví".
Pak jsme šly na oběd do hospody, kde se natáčÍ televizní pořad "Bolkoviny". Jídla dost, dobré a pohoda kolem. Všude visely fotky Bolkových přátel a zajímavých hostů. "Při kafíčku" se otevřely postranní dveře a vešel sám "valašský král" Bolek Polívka. Mamka hned spontálně "...jé, to je Bolek, jak se daří?" ..., a pak se hned omlouvala, že ho jako oslovuje a Bolek s úsměvem - že to nic, že to je normální, že je zvyklý. Šel si k baru pro pití a když se vracel, mamka ho poprosila, jestli by se se mnou vyfotil. Prý "ja, jasně.." a přitáhl si ke mě židli a mamka fotila "jak o život"!
No a začali jsme si povídat a smát se a povídali jsme se a smáli se - víc jak čtyři hodiny! Přišla i jeho paní Marcela, taky přisedla a povídaly se historky za života a Bolek dal mamce papír a tužku, aby mu všechno zapisovala, aby si prý nemusel v těch Bolkovinách "pořád vyméšlet". Nakonec jsme se loučili jako staří přátelé, objímali se a předávali si e-mailové adresy a telefonní čísla. Pozvali nás na natáčení Bolkovin 31. srpna, což jsme s omluvou /a lítostí../ odmítly. Škoda, měl tam být Petr Hapka.
Bylo to moc hezké odpoledne a opravdu zajímavý prázdninový zážitek."
A můj pes Sam byl u toho taky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama